Dobra Dobra Haber Gerçek Haberin Kaynağı
25.07.2024
Şanlıurfa / 17°C

19 Ocak 2024 - 07:37
Bakan Tekin "Eğitim ailemize iyi tatiller diliyorum"
Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin "Bu tatil döneminde, çocuklarınızla birlikte geçireceğiniz her anı değerli kılmaya sizleri davet ediyorum."
Bakan Tekin

Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin;

Sevgili Öğrencilerim, Karne, öğrenme yolculuğunuzdaki çabanızı ve gelişiminizi gösteren önemli bir gösterge olsa da şahsiyetinize, karakterinize, nezdimizdeki kıymetinize değer biçecek ve potansiyelinizi tam olarak yansıtacak bir işaret değildir. Önemli olan, hayatın her alanında sürekli öğrenmeye ve gelişmeye açık olmanızdır. Tatil boyunca dinlenmeyi, yeni şeyler öğrenmeyi, sorumluluk almayı, evdeki küçük işlere yardımcı olmayı, aile büyüklerinizi ve yaşadığınız şehrin tarihi ve doğal güzelliklerini ziyaret etmeyi unutmayın. Her daim sizlerin yanında olacağız.

Kıymetli Meslektaşlarım,

Bilgi, tecrübe ve irfanıyla gönül ve idrak dünyamızı zenginleştiren sizlerle aynı ideal doğrultusunda yol yürümekten büyük bir kıvanç duyuyorum. "Öğretmenler Odası Buluşmaları" kapsamında gösterdiğiniz aktif katılım ve eğitim politikalarımızın şekillenmesine yaptığınız katkılar için sizlere minnettarım.Türkiye Yüzyılı’nı Eğitim Yüz yılı vizyonumuzla, birlikte şekillendireceğiz.

Değerli Veliler,

Çocuklarımıza karşı gösterdiğiniz sabır, anlayış, koşulsuz sevgi ve verdiğiniz destek güçlü bir rüzgâr gibi onların hayallerine ve hedeflerine doğru yelken açmalarına yardımcı olacaktır. Geride bıraktığımız eğitim öğretim döneminde desteklerinizi esirgemediğiniz için şükranlarımı sunuyorum. Bu tatil döneminde, çocuklarınızla birlikte geçireceğiniz her anı değerli kılmaya sizleri davet ediyorum.

Eğitim ailemize iyi tatiller diliyorum.İsim Soyisim :
E-Mail :

Bu habere ilk yorumu siz yapın.